Menu

Uydu Sistemleri, Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri ve dahası…

Teknolojilerin Buluşma Noktası

Canlı Yayın İçin Tıklayın
HAVA ÇEKİMİ ÖRNEĞİ

Profesyonel Seslendirme Sistemi

profesyonel ses sistemleri

Konferanslarda ,toplantılarda, anlatımlarda ,animasyonlarda ,spor merkezlerinde ,açık/kapalı alanlarda müzik ve ses ihtiyacının olduğu her yerde kolayca kullanılabilen pratik bir uygulamadır.

Öncelikle ilgili mekanın büyüklüğüne ve ihtiyaca göre, duvarlara veya uygun yerlere anons ve müzik yayınlarının iletilmesini sağlayan alıcı cihazlar monte edilir.Daha sonra toplantının yönetileceği veya idare edileceği yere masa üstü mikrofon vericisi yerleştirilir. Masa Üstü Mikrofon Vericisi’ne takılabilecek, Masa üstü Mikrofon, Yaka Mikrofonu veya Kablosuz Mikrofon ile anons veya müzik yayını bütün katılımcılara veya seyircilere aynı kalite ve netlikte aktarılmış olur.

Kurulumu için herhangi bir izin veya onaya gerek yoktur.Masa Üstü Mikrofon Vericisindeki müzik girişleri sayesinde, müzik seti veya mp3-mp4/CD çalar dan müzik yayını ve aynı anda anons yapılabilir.

Kurulum ve montajını yaptığımız profesyonel seslendirme sistemi hakkında bilgi, teklif almak veya ücretsiz keşif isteğinde bulunmak için lütfen bizi arayınız. (0312)309 1596

Uzman Ekip

Donanımlı Araçlar

2 Yıl Garanti

Hızlı Servis

Kaliteli İşcilik

Dürüst İş Anlayışı