Menu

Uydu Sistemleri, Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri ve dahası…

Teknolojilerin Buluşma Noktası

Canlı Yayın İçin Tıklayın
HAVA ÇEKİMİ ÖRNEĞİ

Video Data Projeksiyon Sistemi

datavideoproj

Projeksiyon kısaca, herhangi bir görüntü kaynağından alınan görüntünün “projeksiyon cihazı” veya “data-video projektör” dedğimiz makinalar ile beyaz bir yüzey üzerine aktarılmsıdır. Bu projeksiyon makinalarında çeşitli teknolojiler kullanıldığı gibi farklı kullanım amaçları için üretilmiş projeksiyon makinaları da vardır.

Bunlar genel olarak 1-)sunum amaçlı projektörler, 2-)eğitim sektöründe kullanılan projektörler.

Sunum amaçlı projeksiyon cihazları bir seminer, toplantı ya da konferans sırasında kullanılan projeksiyon sistemleridir. Bu amaçla kullanılan projeksiyonlarda birincil hedef  görüntünün yeterince parlak, canlı olması ve tüm izleyiciler tarafından algılanabilir olmasıdır. Tabiki burada parlaklık faktörünün yanı sıra çözünürlük değerinin önemini de vurgulamak gerekir (Özellikle detaylı tablo ve verilerin yansıtıldığı grafiksel sunumlar için).

Eğitim alanında kullanılacak cihazlarda da benzer özelliklere ihtiyaç duyulurken; burada kullanılacak sınıf ortamının nispeten daha küçük ve izleyici sayısının da daha az olacağı göz önünde bulundurulursa biraz daha ekonomik ve teknik açıdan daha  ortalama cihazlar tercih edilmektedir.

Kurulum ve montajını yaptığımız video data projeksiyon sistemi hakkında bilgi, teklif almak veya ücretsiz keşif isteğinde bulunmak için lütfen bizi arayınız. (0312)309 1596

Uzman Ekip

Donanımlı Araçlar

2 Yıl Garanti

Hızlı Servis

Kaliteli İşcilik

Dürüst İş Anlayışı