Menu

Uydu Sistemleri, Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri ve dahası…

Teknolojilerin Buluşma Noktası

Canlı Yayın İçin Tıklayın
HAVA ÇEKİMİ ÖRNEĞİ

Görüntülü Diafon Sistemleri

diafon

Görüntülü kapı telefonu (görüntülü diafon sistemi) özellikle evlerde iş yerlerinde ve apartmanlarda güvenliğimiz için gerekli olduğu için hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Apartman girişlerinde, villalarda ve işyerlerinde güvenliğinizi üst düzeyde sağlayabilmek ve daha ilk girişte hırsızlara veya tanımadığınız kişilere dur diyebilmeniz için gerekli olan sistemlerdir. Günümüzün vazgeçilmez sistemleri olarak adlandırılan apartmanlar, siteler ve villalar için özel olarak tasarlanmış dijital veya analog çalışma altyapısına sahip görüntülü diafon ve interkom sistemleri artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Görüntülü interkom ve görüntülü kapı telefonları zilinizi çalan kişinin kimliği hakkında size sesli diafon ve interkom sistemlerine nazaran daha yüksek güvenlik sağlar.

Basit olarak görüntülü diafon, zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunan monitöre iletir, görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir. Bunun yanında binanızda bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama, bina içindeki farklı kameraların görüntülerini de kendi monitörü üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ekstra özellikleri de bulunmaktadır.

Kurulum ve montajını yaptığımız görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi, teklif almak veya ücretsiz keşif isteğinde bulunmak için lütfen bizi arayınız. (0312)309 1596

Uzman Ekip

Donanımlı Araçlar

2 Yıl Garanti

Hızlı Servis

Kaliteli İşcilik

Dürüst İş Anlayışı