Menu

Uydu Sistemleri, Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri ve dahası…

Teknolojilerin Buluşma Noktası

Canlı Yayın İçin Tıklayın
HAVA ÇEKİMİ ÖRNEĞİ

Kameralı Güvenlik Sistemleri

kamera2

 

Günümüz koşulları mekanların güvenli olmasını ve işletmelerde verimliliğin arttırılmasını zorunlu hale getirmiştir. Kapalı devre kamera sistemleri ile pek çok bölgenin aynı anda izlenerek DVR’a (Dijital video Kaydedici) kaydedilmesi sayesinde, çalışanların kontrolünün sağlanması, verimliliği arttırması, olası tehlikelerin gecikmesiz algılanması ve müdahale edilmesi imkanına sahip olunabilmektedir. DVR’a uzaktan bağlanarak; evinizdeki bakıcınızı, fabrikanızı, şantiyenizi ve işyerinizi izleyebilirsiniz.

Günümüzün yaşam şartları, gerek personel ve gerekse güvenlik amacıyla kamera kullanımını bir çok yerde mecbur hale getirmiştir. Güvenlik ve denetim sağlanmak istenen her yerde kamera izleme ve kayıt sistemleri işletmelere önemli faydalar sağlamaktadır. Mekânın güvenliğinin sağlanmasının yanı sıra personel denetimi, müşteri yoğunluğunun takip edilmesi, farklı yerlerde işletmeleri bulunan şirketlerin tek noktadan izlenmesi ve denetlenmesi, endüstriyel tesislerin çevre güvenliği, akıllı video analizleri ile görüntülerin analizi,  kamera sistemleri ile yapılabilmektedir.

Uzak mesafeler için fiber optik görüntü ve data transfer sistemleri, video hareket algılama sistemleri uygulamalarında ileri teknoloji çözümler üretmekteyiz. Arman Elektronik CCTV (kapalı devre kamera) sistemlerini geniş ürün portföyü ve üstün hizmet anlayışı ile sunmakta olup, teknik boyutu ne olursa olsun her türlü proje için müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet anlayışı ile birleştirerek çözüm üretebilmektedir.

Kurulum ve montajını yaptığımız kameralı güvenli sistemi (CCTV) hakkında bilgi, teklif almak veya ücretsiz keşif isteğinde bulunmak için lütfen bizi arayınız. (0312)309 1596

Uzman Ekip

Donanımlı Araçlar

2 Yıl Garanti

Hızlı Servis

Kaliteli İşcilik

Dürüst İş Anlayışı